אודות החברה

אחים ניסנבוים בע"מ

חברת אחים ניסנבוים בע"מ נוסדה בשנת 1981 ועוסקת ביבוא ושיווק בישראל של נגררים לרכב, קראוונים, וציוד חקלאי. חברתנו בעלת ותק של מעל 40 שנה ומייצגת ייצוג בלעדי את מיטב היצרנים בעולם בתחומים הנ"ל.

תחום הקראוונים

חברתנו היא החברה הראשונה והוותיקה ביותר בישראל בתחום הייבוא המסחרי של קרוואנים נגררים ואוטוקראוון. לחברתנו ניסיון רב בתחום הקרוואנים דבר המבטיח לך הלקוח, עזרה מקצועית בבחירת הקרוואן ורמת שירות גבוהה ויעילה. אנו מציעים מגוון רחב של קרוואנים באיכות גבוהה ובהתאמה לכל צורכי הלקוח.

תחום הנגררים

חברתנו עוסקת ביבוא נגררים לרכב מהיצרנים המובילים באירופה. נגררים מאלומיניום או מפח מגולוון, במשקל עצמי נמוך ובמגוון גדול של דגמים: נגררים פתוחים, נגררים סגורים, נגררים להובלת רכב, נגררים להובלת כלים ממונעים ועוד.

תחום הציוד החקלאי

KRONE
חברתנו מייצגת ייצוג בלעדי את חברת KRONE גרמניה, מהיצרנים החדשנים, המובילים והגדולים ביותר בתחומם. חברת KRONE מובילה חדשנות ומצויינות, משקיעה רבות בפיתוחים טכנולוגיים ובעיצוב חדשני, וכל זאת על מנת לפשט ולייעל את הפעלת הכלים.

AMAZONE
חברתנו מייצגת ייצוג בלעדי את חברת AMAZONE גרמניה, מהיצרנים החדשנים, המובילים והגדולים ביותר בתחומם. חברת AMAZONE מובילה חדשנות ומשקיעה רבות בפיתוחים טכנולוגיים ובעיצוב חדשני.

תחום ההתקנות

ווי גרירה:
התקנות ווי גרירה לרכב ברישיון משרד התחבורה.

התקנות אבזור משלים לקראוונים:
אצלנו תוכלו להינות מהתקנות מקצועיות של אבזור משלים לקראוונים כגון: מיכל מים נוסף, משאבת מים חיצונית, מרקיזות, מערכת הסעה עצמית, מערכת סולארית וכדומה.